KIZGIN YAĞ KAZANLARI

 

Kızgın yağ kazanları çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Firmamız genellikle endüstriyel alanlarda kullanılan Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanı, Sıvı ve Gaz Yakıtlı Kızgın Yağ Kazanı, Akışkan Yataklı Kızgın Yağ Kazanı, Hareketli Izgaralı (İleri İtimli) Kızgın Yağ Kazanı, Stokerli Ön Ocaklı Kızgın Yağ Kazanı üretimi yapmaktadır. Kazanlar tercihe göre Sıvı, Gaz veya katı yakıtlı olarak üretilmektedir. Tercihe göre Biomass yakıtlı kazanlarda üretilmektedir.

 

Kızgın yağ kazanlarımız yüksek basınç ve yüksek sıcaklık ile çalışma kapasitesine sahiptir. Maksimum seviyede ısı yalıtımına sahiptir. Tüm kazanlarımız üst düzey otomasyon işletim sistemi ile yönetim yeteneğine sahiptir. 500.000 ile 8 milyon kalori kapasite aralığında üretim yapılmaktadır. Talebe göre özel ek özelliklerde üretilebbilir. Kızgın Yağ Kazanlarımız çevre dostudur ve Çevre Bakanlığının bu konudaki tüm kriterlerine uygundur.

 

Üretimde sertifikalı P355GH kazan sacı kullanılmaktadır. Kazan borularında, ST35.8 çelik çekme borular kullanılmaktadır.

 

Ürettiğimiz tüm kazanlar için tüm Türkiye de ve 12 ülkede servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

 

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

-CE Belgesi

-Sertifikalı P355GH kazan sacı kullanımı

-ST35.8 çelik çekme boru kullanımı

-500kg ile 50.000kg ile geniş opsiyonda kazan seçimi

-Çevre Bakanlığı kriterlerine uyumluluk

-Farklı amaçlara uygun farklı tiplerde kazan üretim seçeneği

 

 

info@cammak.net